Foarte mulțumită de rucsacel, material de calitate, lucrat cu atentie, culoarea este superba, bretelele suficient de lungi chiar si pentru o persoana cu umeri mai lati si inalta si imi place ca are intarituri si e rigid, nu se deformeaza daca e gol...
Haiduc Claudia,
Foarte frumoase!Pielea ecologica finuta,comode si talpa flexibila.Am piciorul lat si am luat cu un numar mai mare.Sunt extraordinar de comode
RaspundeA fost util acest review?
1 persoana a considerat acest review util!